מחיר טיסה לאילת בזול

הכי זול שיש
מחיר טיסה לאילת בזול
טיסות לאילת הן למעשה טיסת הפנים היחידות בעלות נפח תיירותי בישראל. אילת מהווה יעד למאות אלפי תיירים ישראלים בשנה ורבים מהם מגיעים אליה בטיסות כדי להימנע מנסיעה מתישה של מאות קילומטרים ממרכז הארץ ואף מאיזור הנגב. הטיסות לאילת יוצאות משלושה יעדים עיקריים: נמל התעופה בן גוריון, שדה דב בתל אביב ונמל התעופה בחיפה. תדירות הטיסות משתנה בהתאם לעונה, ולפני שבוחרים טיסה יש לקחת בחשבון שמחיר טיסה לאילת תלוי במספר גורמים, ומטרתנו היא להבטיח שההגעה לעיר הדרומית תהיה מהירה וקלה ככל האפשר. בראש ובראשונה יש לקחת בחשבון את ההגעה לשדה התעופה ולהחליט האם נגיע אליו בהסעה או תחבורה ציבורית, או שמא נעדיף להחנות את הרכב ליד השדה ואז הוא יחכה לנו שם במועד בו נחזור מהחופשה. אפשרות נוספת היא להזמין טיסה בכיוון אחד ולחזור ליעד שלנו בתחבורה ציבורית או הסעה. עלות טיסה לכיוון אחד בהזמנה מראש עשויה להיות בין 100 ל-200 שקל, ויש הבדלים בין הכיוונים. אלמנט נוסף אליו יש לשים לב הוא האם מחיר הטיסה כולל גם כבודה ואם כן, איזה משקל דורש הוצאה נוספת.

מחיר טיסה לאילת בזול

הזמנת טיסה ומלון
ברוב המקרים מגיעים תיירים לאילת במסגרת נופש משפחתי או נופש מאורגן אחר. לפיכך מציעות חברות התעופה חבילה הכוללת טיסה ומלון. אם זה המקרה הרלוונטי, יש לבחור את המלון המארח בקפידה ובהתאם לתקציב שלנו, כדי להימנע מעוגמת נפש וחוויות לא נעימות. כדאי להיוועץ בחברים ומכרים כדי לגבש דעה על מלו מועדף ולבדוק מהם השירותים שהוא מציע לאורחיו, כמו למשל האם הוא מתאים למשפחות או לבודדים/זוגות, במקרה שהאורחים נטולי ילדים.

בחירת טיסת בוקר או ערב
מחיר טיסה לאילת מתייחס לטיסת בוקר או ערב, ומשתנה בהתאם לשעת הטיסה ולביקוש מול ההיצע. טיסת בוקר לאילת מאפשרת לכם לבלות בה יום נוסף אבל מצריכה התארגנות מוקדמת ולעתים השכמה בשעות שאינן מקובלךות עליכם. לפני הבחירה יש לקחת בחשבון את האפשרות שחדרי המלון יתפנו רק בשעות הצהריים ולכן אולי אין סיבה להקדים אלא להגיע בשעות אחר הצהריים והערב.

לנושאים מובלים באתר טיסה תל אביב אילת , טיסות לאילת ברגע האחרון