ישראייר טיסות לאילת

ישראייר טיסות לאילת
חברת ישראייר טיסות לאילת היא חברה שקיימת כבר משנת 1996 ומפעילה טיסות פנים ארציות לעיר הדרומית אילת וכן טיסות למגוון יעדים ביבשת אירופה. חברת ישראייר היא חברת התעופה השלישית בגודלה במדינת ישראל. לפני שחברת ישראייר הוקמה שלטו בנוף התיירות והתעופה שתי חברות תעופה בלבד והן אל על וחברת ארקיע, חברת ישראייר הוקמה בעידוד וסיוע של ממשלת ישראל על מנת לעודד את התחרות בשוק התעופה במדינת ישראל. בתחילה חברת ישראייר הפעילה טיסות לאילת בלבד ובהמשך היא הרחיבה את הטיסות גם ליעדים ביבשת אירופה. ישראייר טיסות לאילת מציעה מגוון דילים ומבצעים שווים עבור טיסות לאילת וחזרה.

השוואה בין ישראייר טיסות לאילת לבין חברות תעופה אחרות
בשוק התעופה הישראלי קיימות שלוש חברות תעופה עיקריות. הראשונה והמוכרת מביניהן היא חברת התעופה אל על שקיימת עוד מקום מדינת ישראל ומהווה את חברת התעופה הגדולה ביותר במדינת ישראל, חברה זו מפעילה טיסות לכל היעדים בעולם החל מהיבשת הכי צפונית ועד ליבשת הכי דרומית. החברה השנייה בגודלה במדינת ישראל היא חברת התעופה ארקיע, ארקיע מפעילה בעיקר טיסות לאילת ולמגוון יעדים ביבשת אירופה. החברה השלישית בגודלה במדינת ישראל היא חברת ישראייר טיסות לאילת אשר פעילה בעיקר ביבשת אירופה ובטיסות פנים ארציות לעיר אילת. שלושת החברות הנ"ל נחשבות לחברות תעופה מוכרות ובעלות שם ואפשר להיות רגועים כאשר סוגרים טיסה דרכם. למרות זאת יש שוני בין החברות, במה השוני בא לידי ביטוי? מספר פרמטרים שחשוב להשוות בין חברות התעופה במדינה. פרמטר ראשון הוא יעד הנסיעה, חלק מהחברות טסות ליעדים מסוימים בלבד ולא מגיעות ליעדים אחרים. לדוגמא חברת ישראייר מפעילה טיסות לאילת וליבשת אירופה בלבד, נוסע שמתכנן לנסוע ליבשת אוסטרליה למשל צריך לחפש את הטיסה בחברה אחרת. לכן הפרמטר הראשון והחשוב כאשר עושים השוואה בין חברות התעופה הוא בדיקת היעד אליו רוצים להגיע ובירור האם חברת התעופה מגיעה ליעד זה. פרמטר נוסף שכדאי לבדוק הוא השירות שמקבלים על הטיסה. בחלק מהמטוסים מקבלים שירות הכולל ארוחות, שתייה קלה, שתייה חריפה, נשנושים, שירות דיוטי פרי על המטוס, שמיכות, אוזניות, טלוויזיה ועוד. חלק מהשירות כרוך בתשלום וחלק כלול בעסקה. לפני שסוגרים טיסה כדאי לברר עם חברת הנסיעות מה מקבלים בטיסה ועל מה נדרשים לשלם תשלום נוסף. חשוב לקחת בחשבון שבטיסות ארוכות במיוחד כגון טיסות ליבשת דרום אמריקה הטיסה אורכת שעות רבות, מעל עשר שעות ולכן חשוב לברר מראש האם מקבלים אוכל על הטיסה והאם האוכל הוא כשר עבור מי שזה רלוונטי וחשוב עבורו.

לסיכום ישראייר טיסות לאילת
ישראייר טיסות לאילת מציעה טיסות מוזלות לאילת בכל ימות השנה, חשוב לעשות השוואה בין מספר חברות תעופה על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר, בנוסף, מומלץ לעשות השוואה בין הימים המבוקשים מכוון שישנם תאריכים בהם הטיסות הם זולות יותר.