טיסות לאילת במחירים מיוחדים

לטוס בקלות לאילת
טיסות לאילת במחירים מיוחדים

חברות התעופה מציעות לנו טיסות לאילת במחירים זולים לאורך כל ימי השנה. ההצעות מגיעות אלינו דרך אתרי האינטרנט והפרסומים האחרים של חברות התעופה בתי המלון וסוכני הנסיעות עימם אנו בקשר. המחיר נקבע על ידי חברות התעופה והסוכנים המשווקים ולעתים משתנה ברגע האחרון או בהתרעה קצרה. נניח שאיתרנו הצעה כזו, גם אז כדאי להביא בחשבון מצב בו הטיסות מכריחות אותנו לשלם עבור חבילה שלמה הכוללת לינה במלון בו איננו מעוניינים כלל. במצב כזה ההצעה צריכה לרדת מהפרק כדי להימנע משינה ושהייה במלון לא רצוי, חוויה העשויה להיות שלילית מאוד ולחבל בחופשה. טווח המחירים בטיסות לאילת (הלוך חזור) נע בדרך כלל בין 250 ל-600 שקל. המחירים הנמוכים הם באמצע השבוע בימים שקובע הסוכן או חברת התעופה והיקרים בסופישבוע (חמישי-שבת). כדאי להשוות גם טיסות לכיוון אחד לטיסה הלוך ושוב ולראות מה יותר משתלם.

איך להתייחס לטיסה מוזלת
טיסות לאילת במחירים זולים

הודעות בדבר טיסה זולה לאילת במחירים זולים מושכות תשומת לב מיידית עבור המתעניינים, אבל במטרה לדעת אם זו אכן הוזלה משמעותית או הפרש זניח נעשה השוואת מחירים לימים רגילים וכך נוכל להחליט באופן הגיוני אם אכן מדובר בעסקה מעניינת מבחינתנו. יתכן גם שהטיסות הזולות נערכות בשעה שיש בעיית נגישות לנמל התעופה מבחינתנו ולכן קניית כרטיס זול תחייב אותנו להוצאות לא מתוכננות. באיזור המרכז כלומר שדה דב בצפון תל אביב ונתב"ג, יהיה קל יותר למצוא טיסה מוזלת מאשר בחיפה, וזאת בשל ההפרש העצום במספר הטיסות מהמרכז לעומת אלה שממריאות מהצפון.

מתי לוותר על טיסות מוזלות
לפני שאנחנו קופצים על המציאה שנקראת "טיסות לאילת במחירים זולים", צריך להביא בחשבון עוד מספר גורמים. לעתים אנו כלל לא מתכננים לבקר בעיר אבל השמועה על דיל גורמת לנו לשנות תוכניות. לא בטוח שבני המשפחה או השותפים לחופשה יהיו מעוניינים להצטרף במועד הנקוב. לא בטוח שנקבל שחרור מהעבודה, ולכן מומלץ לא להיסחף ולרוץ אחרי הדיל הפתאומי. החלטה נמהרת בלי שיקול דעת עלולה להוביל לבזבוז מיותר במקרה של היעדר דמי ביטול.