טיסה תל אביב אילת

טיסה תל אביב אילת
אפשרית מדי יום דרך שדה דב, שנמצא בצפון תל אביב ליד שיכון ל' ורמת אביב החדשה.

הטיסות מתל אביב לאילת מתבצעות מדי יום, בעיקר בשעות הבוקר אך גם אחר הצהריים ובערב.

מדובר ביותר מ-10 טיסות ביום חול,
מגדילה את מספר הטיסות בימי שישי ומצמצת אותו בשבת.

מקובל להתייצב בשדה התעופה שעה לפני הטיסה ולהצטייד בתעודה מזהה, אם כי דרכון איננו הכרחי. שדה דב הוא היעד הפעיל ביותר מבחינת טיסות פנים יומיומיות לעיר הנמל הדרומית ולכן אטרקטיבי יותר מנתב"ג למעוניינים בטיסה זו.

הטיסות מופעלות על ידי ישראייר וארקיע.
לוחות הזמנים של שדה דב ושדה התעופה באילת מאפשרים טיסה בבוקר וחזרה בערב למי שאינו מעוניין לבלות את הלילה בדרום הארץ אלא לחזור למרכז באותו יום.

טיסות הלוך ושוב מקובלות בעיקר לצרכים עסקיים,
אבל הן מאפשרות גם לבלות יום כיף באילת. אל תתפתו לטיסות זולות מדי יום מופיעים מבצעים של טיסות זולות מתל אביב לאילת. מדובר בטיסות עם ביקוש נמוך יחסית ולפני שקופצים על המציאה יש להבין בחשבון שהעסקה אינה כדאית בחלק מהמקרים. טיסות זולות מצמצמות את טווח השהייה שלכם באילת לתאריכים נתונים ומן הסתם לא מבוקשים במיוחד ואינן מציעות גמישות או מספר אופציות. כאשר בחרתם תאריכים בלי מידע על היצע המלונות בעיר, יתכן מאוד שתגלו שהטיסה אמנם זולה אבל השהות יקרה ושכרכם ייצא בהפסדכם. מידע על שדה דב שדה דב נמצא קרוב לחוף הצפוני של תל אביב הוא מרוחק מהתחנה מרכזית או מאיזור בתי המלון והגישה אליו אפשרית באמצעות רכב פרטי או תחבורה ציבורית המגיעה לכיוון שיכון ל' ורמת אביב החדשה. השדה משמש לטיסות לאילת וכן טיסות לחיפה וליעדים נוספים בארץ (במסגרת פרטית בלד). ניתן להחנות את הרכב בחניון השדה וכן לערוך בו תדריכים לקבוצות לפני הטיסה. במקום גם שירותי השכרת רכב. השדה נסגר ב-23:00 בלילה ונפתח למחרת בשעות הבוקר המוקדמות.

באתר flyeilat תוכלו למצוא עוד שאולי יענינו אותכם שהם : מבצע טיסות לאילת , טיסות מוזלות לאילת במחירים משתלמים