ארקיע טיסות לאילת

ארקיע טיסות לאילת
בשוק התיירות הקיים במדינת ישראל קיימות חברות תעופה רבות אשר מציעות טיסות לאילת וחזרה. אחת החברות המובילות בטיסות לאילת היא חברת ארקיע, הקיימת שנים רבות ומציעה לקהל הרחב טיסות לאילת וחזרה. בשנים האחרונות הוקמו חברות תעופה נוספות שמציעות טיסות לאילת, גם חברת התעופה המוכרת אל-על החלה בשנים האחרונות להפעיל טיסות לאילת ומהווה מתחרה רצינית של ארקיע טיסות לאילת.

השוואה בין חברות תעופה לבין ארקיע טיסות לאילת
כפי שנאמר קודם, קיימות בשוק מספר חברות אשר מציעות טיסות לאילת וחזרה. מה ההבל בין חברות התעופה ומהי החברה המשתלמת ביותר שאיתה כדאי לסגור טיסה לאילת. ארקיע טיסות לאילת מציעה טיסות נוחות לאילת וחזרה, עם שירות אדיב של דיילות ודיילים, לרוב הטיסות לאילת לא כוללות ארוחות מכוון שהטיסה היא קצרה מאוד,לרוב מקבלים חטיף ובקבוק מים. הטיסה לאילת אורכת כשעה אחת לכל כיוון. לפני שסוגרים טיסה לאילת עם אחת החברות כדאי לבצע השוואה בין מה שמקבלים בכל חברה. חשוב לבדוק את שעות הטיסות, מהיכן הן יוצאות, האם הטיסה יוצאת משדה התעופה הלאומי בלוד "בן גוריון" או שהטיסה יוצאת משדה דוב הממוקם בתל אביב. חשוב לבדוק את המיקום של המושבים, לעיתים נשארים מקומות אחרונים בטיסה וממקמים את הנוסעים במקומות לא נוחים כמו ליד הכנף או ליד השירותים, אנשים רבים לא מודעים לכך ודבר זה יכול להרוס את חווית הטיסה, לעיתים גם מזמינים מקומות וכשמגיעים למטוס שמים לב שבני המשפחה או החברים לא יושבים אחד ליד השני, מצב זה גורר אי נעימות מכוון שנאלצים לשבת כל הטיסה ליד אנשים זרים, למרות שהטיסה לאילת היא קצרה ואורכת רק שעה זהו מצב לא אידיאלי ולכן כדאי לברר זאת מראש ולא לקפוץ להזמין כאשר רואים מחיר זול. כל הפרטים האלו חשובים מאוד כאשר באים לסגור טיסה לאילת, ארקיע טיסות לאילת וחברות נוספות הם המקום הנכון בו כדאי לשאול את כל הפרטים ולהיות בטוחים לגבי אופי ופרטי הטיסה לאילת.

לסיכום ארקיע טיסות לאילת
לפני שסוגרים חופשה לאילת, חשוב לבדוק את פרטי העסקה ומה היא כוללת. ארקיע טיסות לאילת מציעה דילים הכוללים טיסה לאילת וחזרה ואירוח בבית מלון הכולל גם ארוחת בוקר לרוב. המחיר של טיסה במסגרת מבצע ארקיע טיסות לאילת משתנה בהתאם לעונת השנה, לדוגמא בחורף המחירים של ארקיע טיסות לאילת הם זולים באופן משמעותי מאשר בעונת הקיץ שהיא העונה המבוקשת לחופשות באילת. בתקופת החורף המחירים של טיסות בלבד יכולים לרדת אפילו למאה שקלים לאדם לכיוון, זהו מחיר זול מאוד והוא מוצע בתנאים מסוימים, לדוגמא למשלמים בכרטיס ישראכרט, זהו מחיר שמגיע כמעט כמו למחיר של נסיעה באוטובוס ולכן מי שמתכנן לנסוע בעונות הפחות מבוקשות כדאי לבדוק הצעות מסוג זה.